.

  • Akcija

Grandinės tepalas MANNOL WHITE GREASE - 450ml

€ 11.21
€ 7.85  Prekės kodas:  216051

Kiekis

Balta purškiama alyva, pagaminta ličio pagrindu. Pasižymi termostabilumu, apsaugo nuo išplovimo. Puikiai sutepa metalinius paviršius. Sudėtyje yra antikorozinių priedų apsaugančių metalinius paviršius nuo oksidacijos ir susidėvėjimo. Atitinka KF2K-30 klasę. Darbinės temperatūros nuo -30°C iki +120°C.

MANNOL


„Mannol“ yra gerai žinomas alyvos ir kitų skysčių prekinis ženklas. Šio Vokietijoje įsikūrusio gamintojo asortimente rasite daug įvairių alyvų varikliams ir transmisijoms, degalų priedus, stabdžių ir aušinimo skysčius ir išties įspūdingą automobilių ir kitų priežiūros priemonių pasirinkimą.

Produktai su „Mannol“ prekiniu ženklu yra gaminami Vokietijos kompanijos „Sudheimer Car Technik Vertiebs“ (trump. SCT). 1999 m. veiklą pradėjusi įmonė siūlo dviejų ženklų produktus automobiliams ir kitoms transporto priemonėms, tai: „SCT-GERMANY“ ir „Mannol“. Pastarojo ženklo variklinės alyvos yra išties gerai žinomos centrinėje ir šiaurės Europoje, ypač po to, kai prie greitai augančios Vokietijos kompanijos 2007 m. prisijungė ir tepimo priemonių gamintojas iš Lietuvos „PEMCO kuras“.