.

  • Akcija

Kuro priedas MANNOL BENZIN ESTER ADDITIVE - 450ml

€ 16.93
€ 11.85  Prekės kodas:  210005

Kiekis

Esterio priedas į benziną. Tinkamas visų rūšių benzinu varomiems varikliams, tame tarpe 2-takčiams ir 4-takčiams. Apsaugo ir valo kuro sistemą. Naudotinas automobilių, motociklų, laivų, pramonės variklių kuro sistemoms. Savybės: padidina variklio galią, tepa kuro sistemą, palaiko sistemą švarią. Apsaugo nuo nuosėdų ir nuodegų. Prailgina degimo žvakių, katalizatoriaus, purkštukų ir pačio variklio darbo laiką. Naudojama 10 ml 10 litrų kuro. Rekomenduojama pastoviam naudojimui. Taip pat šis priedas padės lengviau užvesti motociklą po žiemos sezono, kai juo nebuvo važinėjama.

MANNOL


„Mannol“ yra gerai žinomas alyvos ir kitų skysčių prekinis ženklas. Šio Vokietijoje įsikūrusio gamintojo asortimente rasite daug įvairių alyvų varikliams ir transmisijoms, degalų priedus, stabdžių ir aušinimo skysčius ir išties įspūdingą automobilių ir kitų priežiūros priemonių pasirinkimą.

Produktai su „Mannol“ prekiniu ženklu yra gaminami Vokietijos kompanijos „Sudheimer Car Technik Vertiebs“ (trump. SCT). 1999 m. veiklą pradėjusi įmonė siūlo dviejų ženklų produktus automobiliams ir kitoms transporto priemonėms, tai: „SCT-GERMANY“ ir „Mannol“. Pastarojo ženklo variklinės alyvos yra išties gerai žinomos centrinėje ir šiaurės Europoje, ypač po to, kai prie greitai augančios Vokietijos kompanijos 2007 m. prisijungė ir tepimo priemonių gamintojas iš Lietuvos „PEMCO kuras“.