Degimo kompl. MALOSSI Peugeot 103 50cc 89-05
Rugpjūčio 12 d. - Rugpjūčio 13 d.
Savanorių pr. 66, Kaunas, LT-44208
Rugpjūčio 12 d. - Rugpjūčio 13 d.
Naikupės g. 21, Klaipėda, LT-93205
Rugpjūčio 12 d. - Rugpjūčio 13 d.
Pramonės g. 97, Vilnius LT-11115
Ruošiant variklius, uždegimui paprastai skiriama antraeilė dalis dėmesio. Tačiau šis komponentas yra gyvybiškai svarbus, nes jis tiksliai nustato momentą, kada uždegti kibirkštį ant kaitinimo žvakės, ir reguliuoja srovės kiekį, kuris lemia kibirkšties kokybę, siekiant optimalaus degimo. Tiek paruoštuose, tiek originaliuose varikliuose pakeitimas naujesniu ir našesniu uždegimu yra operacija, kuri gali įkvėpti naują gyvybę pačiam varikliui ir leidžia efektyviau bei paprasčiau tiksliai sureguliuoti.
„Malossi“ ir jos inžinierių komanda didžiuojasi galėdami pristatyti „Power“ - 12 voltų elektroninį uždegimą visai „Piaggio“ motociklų šeimai, kuris iš pradžių turėjo elektroninį uždegimą.
Šis uždegimas, kuris yra geriausias savo kategorijoje, išsiskiria lengvu surinkimu, būdingu „plug & play“ gaminiui. Iš tikrųjų rinkinyje yra viskas, ko gali prireikti tinkamam surinkimui ir tiesioginiam naudojimui.
„Power“ pakete rasite viską, ko jums reikia:
- Adapterio žiedas, skirtas teisingai pritvirtinti statorių prie korpuso!
- 12 voltų (90 vatų) 4 polių statorius. Būtina pakeisti visas originalias lemputes!
- Lengvas smagratis (885 g, inercijos momentas 16,2 kg/cm2), karšto liejimo būdu pagamintas ir sukurtas taip, kad atlaikytų didžiausią sukimosi jėgą!
- Raudonas plastikinis ventiliatorius!
- Paruošti naudoti laidai su išvesties kabeliu akumuliatoriaus įkrovimui arba stereo jungčiai, originalioms modifikacijoms!
- Įtampos reguliatorius!
Su šiuo rinkiniu jūsų mopedas trokš ratų ir varžovų trasoje. Galia įžiebia jūsų aistrą!
Tinka modeliams:

MALOSSI - įkurta Armando Malossi Italijoje 1930 metais kaip sportinių dalių gamintojas motoroleriams. Iš pradžių įmonė specializavosi "Dell'orto" motociklų karbiuratorių tobulinimu. Ši stipri asociacija tęsiasi iki šiol, nes įmonė siūlo didžiulį karbiuratorių asortimentą ir įvairius rinkinius motoroleriams ir motociklams. Taip pat "Malossi" galima cilindrus ir variatorius, skirtus naudoti lenktynėse ir viešuosiuose keliuose. Šiuo metu įmonė gamina dvi produktų linijas - "Malossi" ir "MHR" (Malossi Hyper Racing).
Degimo kompl. MALOSSI Peugeot 103 50cc 89-05
/ vnt.