• Nauja!
Tepalo filtras CHAMPION Gas Gas / Husqvarna / KTM 450-1390CC 2003-2026
Turite klausimų?
Turite klausimų
Susisiekite su mūsų specialistu

Tepalo filtras CHAMPION Gas Gas / Husqvarna / KTM 450-1390CC 2003-2026

433286
€ 7.66  
Warning
Prekę išsiųsime per 2-3 d.d.

Kiekis
Pridėti į mėgstamų prekių sąrašą
Pasirinkite pristatymo šalį
Delivery 1
Atsiėmimas “MotoMoto” salonuose užsakius internetu
Atsiėmimas parduotuvėje Kaune
Lapkričio 03 d. - Lapkričio 04 d.
Savanorių pr. 66, Kaunas, LT-44208
€ 0.00
Atsiėmimas parduotuvėje Klaipėdoje
Lapkričio 03 d. - Lapkričio 04 d.
Naikupės g. 21, Klaipėda, LT-93205
€ 0.00
Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje
Lapkričio 03 d. - Lapkričio 04 d.
Pramonės g. 97, Vilnius LT-11115
€ 0.00
Delivery 2
Atsiėmimas OMNIVA paštomate savo mieste
Lapkričio 05 d. - Lapkričio 09 d.
€ 3.50
Delivery 3
DPD kurjeris
Lapkričio 05 d. - Lapkričio 09 d.
€ 6.00
Turite klausimų?
Turite klausimų
Susisiekite su mūsų specialistu

OEM kodas: KTM 600.38.015.000, 600.38.015.100, 613.38.015.000, 613.38.015.100, 613.38.015.101, 613.38.015.200, 613.38.015.201, 835.38.005.000, 835.38.005.001
HIFLO kodas: HF650
Matmenys: ilgis apie 130 mm, išorinis skersmuo apie 41 mm

Tinka modeliams:

Gas Gas RX450 F 450 2024

Husqvarna FR450 Rally 450 2016-2022
Husqvarna 801 Svartpilen 801 2025-2026
Husqvarna 801 Vitpilen 801 2025-2026
Husqvarna Norden 901 901 2022-2026
Husqvarna Norden 901 Expedition 901 2023-2026

KTM 450 SX ATV 450 2009-2011
KTM 505 SX ATV 505 2009-2012

KTM 450 Rally Factory Replica 450 2011-2026
KTM 450 Rally Factory Replica Sanders Edition 450 2026
KTM 790 Adventure 790 2019-2026
KTM 790 Adventure R 790 2019-2026
KTM 790 Adventure R Rally 790 2020
KTM 790 Duke 790 2018-2025
KTM 790 Duke L 790 2018-2025
KTM 890 Adventure 890 2021-2025
KTM 890 Adventure R 890 2021-2025
KTM 890 Adventure R Rally 890 2021-2024
KTM 890 Duke 890 2021-2023
KTM 890 Duke R 890 2020-2023
KTM 890 RC 8C 890 2023-2024
KTM 890 SMT 890 2023-2024
KTM 950 Adventure 950 2003-2006
KTM 950 Adventure S 950 2004-2006
KTM 950 Super Enduro / Super Enduro R 950 2007-2011
KTM 950 Supermoto / Supermoto R 950 2006-2008
KTM 990 Adventure 990 2007-2013
KTM 990 Adventure R 990 2010-2013
KTM 990 Adventure S 990 2007-2013
KTM 990 Adventure Dakar Edition 990 2011
KTM 990 Duke 990 2024
KTM 990 Duke R 990 2026
KTM 990 RC R 990 2026
KTM 990 Superduke 990 2005-2011
KTM 990 Superduke R 990 2008-2013
KTM 990 SM R 990 2010-2013
KTM 990 SM T 990 2010-2013
KTM 1050 Adventure 1050 2015-2016
KTM 1090 Adventure 1090 2017-2018
KTM 1090 Adventure R 1090 2017-2019
KTM 1090 Adventure L 1090 2018
KTM 1190 RC8 1190 2009-2011
KTM 1190 RC8 R 1190 2010-2015
KTM 1190 RC8 R Track 1190 2011-2015
KTM 1190 Adventure 1190 2013-2016
KTM 1190 Adventure R 1190 2013-2016
KTM 1290 Super Adventure 1290 2015-2016
KTM 1290 Super Adventure R 1290 2017-2026
KTM 1290 Super Adventure R TKC 1290 2018-2020
KTM 1290 Super Adventure S 1290 2017-2026
KTM 1290 Super Adventure S Evo 1290 2026
KTM 1290 Super Adventure T 1290 2017
KTM 1290 Super Duke GT 1290 2016-2024
KTM 1290 Super Duke R 1290 2014-2022
KTM 1300 Brabus R 1300 2022-2023
KTM 1300 Brabus R Masterpiece Edition 1300 2024
KTM 1390 Superduke R EVO 1390 2024-2026


Tinka modeliams
GamintojasModelisPagaminimo metaiTūris (kūb.cm)
HusqvarnaFR 450 Rally2016450
HusqvarnaFR 450 Rally2017450
KTMAdventure 105020151050
KTMAdventure 105020161050
KTMAdventure 109020171090
KTMAdventure 109020181090
KTMAdventure 1090A20171090
KTMAdventure 119020131190
KTMAdventure 119020141190
KTMAdventure 119020151190
KTMAdventure 119020161190
KTMAdventure 1190R20131190
KTMAdventure 1190R20141190
KTMAdventure 1190R20151190
KTMAdventure 1190R20161190
KTMAdventure 7902019790
KTMAdventure 790R2019790
KTMAdventure 9502003950
KTMAdventure 9502004950
KTMAdventure 9502005950
KTMAdventure 9502006950
KTMAdventure 950S2003950
KTMAdventure 950S2004950
KTMAdventure 950S2005950
KTMAdventure 950S2006950
KTMAdventure 9902006990
KTMAdventure 9902007990
KTMAdventure 9902008990
KTMAdventure 9902009990
KTMAdventure 9902010990
KTMAdventure 9902011990
KTMAdventure 9902012990
KTMAdventure 9902013990
KTMAdventure 990R2009990
KTMAdventure 990R2010990
KTMAdventure 990R2011990
KTMAdventure 990R2012990
KTMAdventure 990R2013990
KTMAdventure 990S2005900
KTMAdventure 990S2006990
KTMAdventure 990S2007990
KTMAdventure 990S2008990
KTMLC8 990 Adventure ABS2006990
KTMLC8 990 Adventure ABS2007990
KTMLC8 990 Adventure ABS2008990
KTMLC8 990 Adventure ABS2009990
KTMLC8 990 Adventure ABS2010990
KTMLC8 990 Super Duke2005990
KTMLC8 990 Super Duke2005990
KTMLC8 990 Super Duke2006990
KTMLC8 990 Super Duke2007990
KTMLC8 990 Super Duke2008990
KTMLC8 990 Super Duke2009990
KTMLC8 990 Super Duke2010990
KTMLC8 990R Adventure2009990
KTMLC8 990R Adventure2010990
KTMLC8 990R Super Duke2007990
KTMLC8 990R Super Duke2008990
KTMLC8 990R Super Duke2009990
KTMLC8 990R Super Duke2010990
KTMRally 450 Factory Replica2011450
KTMRally 450 Factory Replica2012450
KTMRally 450 Factory Replica2013450
KTMRally 450 Factory Replica2014450
KTMRally 450 Factory Replica2015450
KTMRally 450 Factory Replica2016450
KTMRally 450 Factory Replica2017450
KTMRC8 119020081190
KTMRC8 119020091190
KTMRC8 119020101190
KTMRC8 119020111190
KTMRC8 1190R20091190
KTMRC8 1190R20101190
KTMRC8 1190R20111190
KTMRC8 1190R20121190
KTMRC8 1190R20131190
KTMRC8 1190R20141190
KTMRC8 1190R20151190
KTMRC8 1190R Track20111190
KTMRC8 1190R Track20121190
KTMRC8 1190R Track20131190
KTMRC8 1190R Track20141190
KTMRC8 1190R Track20151190
KTMSM 990R2009990
KTMSM 990R2010990
KTMSM 990R2011990
KTMSM 990R2012990
KTMSM 990R2013990
KTMSM 990T2009990
KTMSM 990T2010990
KTMSM 990T2011990
KTMSM 990T2012990
KTMSM 990T2013990
KTMSMR 9902011990
KTMSuper Adventure 129020141290
KTMSuper Adventure 129020151290
KTMSuper Adventure 129020161290
KTMSuper Adventure 129020171290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke GT20161290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke GT20171290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke GT20181290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke R20141290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke R20151290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke R20161290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke R20171290
KTMSuper Duke 1290 Super Duke R20181290
KTMSuper Duke 9902004990
KTMSuper Duke 9902005990
KTMSuper Duke 9902006990
KTMSuper Duke 9902007990
KTMSuper Duke 9902008990
KTMSuper Duke 9902009990
KTMSuper Duke 9902010990
KTMSuper Duke 9902011990
KTMSuper Duke 990R2007990
KTMSuper Duke 990R2008990
KTMSuper Duke 990R2009990
KTMSuper Duke 990R2010990
KTMSuper Duke 990R2011990
KTMSuper Duke 990R2012990
KTMSuper Duke 990R2013990
KTMSuper Enduro 9502011950
KTMSuper Enduro 950R2006950
KTMSuper Enduro 950R2007950
KTMSuper Enduro 950R2008950
KTMSuper Enduro 950R2009950
KTMSuper Enduro 950R2011950
KTMSupermoto 6902007690
KTMSupermoto 6902008690
KTMSupermoto 690R2008690
KTMSupermoto 9502006950
KTMSupermoto 9502007950
KTMSupermoto 9502008950
KTMSupermoto 950 LC82005950
KTMSupermoto 950 LC82006950
KTMSupermoto 950 LC82007950
KTMSupermoto 950 LC82008950
KTMSupermoto 950 LC82009950
KTMSupermoto 950R LC82007950
KTMSupermoto 950R LC82008950
KTMSupermoto 990 LC82008990
KTMSupermoto 990R2009990
KTMSupermoto 990R2010990
KTMSupermoto 990R2011990
KTMSupermoto 990T2008990
KTMSupermoto 990T2009990
KTMSupermoto 990T2010990
KTMSupermoto 990T2011990
KTMSX 450 Quad2008450
KTMSX 450 Quad2009450
KTMSX 450 Quad2010450
KTMSX 505 ATV2008505
KTMSX 505 ATV2009505
KTMSX 505 ATV2010505
KTMSX 505 ATV2011505
KTMSX 505 ATV2012505
KTMSX 505 ATV2013505
KTMSX 505 Quad2009505
KTMSX 505 Quad2010505
CHAMPION


"CHAMPION" Detalių bei aksesuarų gamintojas įkurtas 1907 Amerikoje.

Gamintojas Modelis Metai Pavadinimas Kubatūra
GAS GAS HALLEY 2010 Supermoto 450
KTM SX 2008 450
KTM SX 2008 450
KTM SX 2009 450
KTM SX 2010 450
KTM SX 2009 505
KTM SX 2010 505
KTM SX-F 2008 505
KTM SX-F 2008 505
KTM SM 2007 Supermoto 690
KTM SM 2007 Supermoto 690
KTM SM 2008 Supermoto 690
KTM SM 2008 Supermoto 690
KTM ADVENTURE 2003 950
KTM ADVENTURE 2003 950
KTM ADVENTURE 2004 950
KTM ADVENTURE 2004 950
KTM ADVENTURE 2005 950
KTM ADVENTURE 2005 950
KTM SUPERENDURO 2006 950
KTM SUPERENDURO 2007 950
KTM SUPERENDURO 2008 950
KTM SUPERMOTO 2005 950
KTM SUPERMOTO 2006 950
KTM SUPERMOTO 2007 950
KTM SUPERMOTO 2007 950
KTM SUPERMOTO 2008 950
KTM SUPERMOTO 2008 950
KTM SUPERMOTO 2009 990
KTM SUPERMOTO 2009 990
KTM SUPERMOTO 2009 990
KTM SUPERMOTO 2010 990
KTM SUPERMOTO 2010 990
KTM SUPERMOTO 2010 990
KTM ADVENTURE 2006 990
KTM ADVENTURE 2006 990
KTM ADVENTURE 2006 990
KTM ADVENTURE 2007 990
KTM ADVENTURE 2007 990
KTM ADVENTURE 2007 990
KTM ADVENTURE 2008 990
KTM ADVENTURE 2008 990
KTM ADVENTURE 2008 990
KTM ADVENTURE 2009 990
KTM ADVENTURE 2009 990
KTM ADVENTURE 2009 990
KTM ADVENTURE 2010 990
KTM ADVENTURE 2010 990
KTM ADVENTURE 2010 990
KTM SUPERDUKE 2004 990
KTM SUPERDUKE 2005 990
KTM SUPERDUKE 2006 990
KTM SUPERDUKE 2007 990
KTM SUPERDUKE 2007 990
KTM SUPERDUKE 2008 990
KTM SUPERDUKE 2008 990
KTM SUPERDUKE 2009 990
KTM SUPERDUKE 2009 990
KTM SUPERDUKE 2010 990
KTM SUPERDUKE 2010 990
KTM RC8 2008 1190
KTM RC8 2009 1190
KTM RC8 2009 1190
KTM RC8 2010 1190
KTM RC8 2010 1190
KTM ADVENTURE 2011 990
KTM ADVENTURE 2011 Limited Edition 990
KTM ADVENTURE 2011 990
KTM SUPERMOTO 2011 990
KTM SUPERMOTO 2011 Limited Edition 990
KTM RC8 2010 Akrapovic Limited Edition 1190
KTM RC8 2010 Red Bull Limited Edition 1190
GAS GAS SM 2011 125
KTM RALLY 2011 450
KTM SX 2011 505
KTM SUPERMOTO 2012 990
KTM ADVENTURE 2012 990
KTM ADVENTURE 2012 990
KTM SUPERMOTO 2012 990
KTM SUPERDUKE 2012 990
KTM RC8 2012 1190
KTM RC8 2012 Track 1190
KTM SX 2012 505
KTM RC8 2012 Race Spec 1190
KTM RC8 2011 1190
KTM SUPERDUKE 2011 990
KTM SUPERDUKE 2011 990
KTM SUPERMOTO 2011 990
KTM SUPERMOTO 2011 990
GAS GAS EC 2012 Cervantes Replica 450
KTM SUPERDUKE 2013 990
KTM SUPERMOTO 2013 990
KTM ADVENTURE 2013 990
KTM ADVENTURE 2013 990
KTM ADVENTURE 2013 1190
KTM ADVENTURE 2013 1190
KTM RC8 2013 1190
KTM RC8 2013 Track 1190
KTM SX 2013 505
KTM SUPERMOTO 2013 990
KTM ADVENTURE 2013 990
KTM RC8 2013 Race Spec 1190
KTM RC8 2014 1190
KTM ADVENTURE 2014 1190
KTM ADVENTURE 2014 1190
KTM SUPER DUKE 2014 1290
KTM SUPER DUKE 2015 1290
KTM RC8 2015 1190
KTM ADVENTURE 2015 1190
KTM ADVENTURE 2015 1190
KTM SUPER ADVENTURE 2015 1290
KTM ADVENTURE 2015 1050
KTM SUPERMOTO 2008 990
KTM SUPERENDURO 2009 950
KTM ADVENTURE 2016 1050
KTM ADVENTURE 2016 1190
KTM ADVENTURE 2016 1190
KTM SUPER ADVENTURE 2016 1290
KTM SUPER DUKE 2016 1290
KTM SUPER DUKE 2016 1290
KTM SUPER DUKE 2016 SE 1290
HUSQVARNA FR 2016 450
KTM SUPER DUKE 2017 1290
KTM SUPER DUKE 2017 1290
KTM ADVENTURE 2017 1090
KTM ADVENTURE 2017 1090
KTM SUPER ADVENTURE 2017 1290
KTM SUPER ADVENTURE 2017 1290
KTM SUPER ADVENTURE 2017 1290
KTM ADVENTURE 2018 1090
KTM ADVENTURE 2018 1090
KTM SUPER ADVENTURE 2018 1290
KTM SUPER ADVENTURE 2018 1290
KTM SUPER DUKE 2018 1290
KTM SUPER DUKE 2018 1290
KTM ADVENTURE 2018 1090
KTM ADVENTURE 2019 790
KTM ADVENTURE 2019 790
GAS GAS HALLEY 2009 Supermoto 450
HUSQVARNA FR 2017 450
KTM RALLY 2012 REPLICA 450
KTM RALLY 2013 REPLICA 450
KTM RALLY 2014 REPLICA 450
KTM RALLY 2015 REPLICA 450
KTM RALLY 2016 REPLICA 450
KTM RALLY 2017 REPLICA 450
Plotis: 4,5 cm
Aukštis: 13,0 cm
Ilgis: 4,5 cm
Svoris: 0,08 kg
Barkodas: 4044197960118
Būklė: Naujas
Tepalo filtras CHAMPION Gas Gas / Husqvarna / KTM 450-1390CC 2003-2026

Tepalo filtras CHAMPION Gas Gas / Husqvarna / KTM 450-1390CC 2003-2026

€ 7.66

/ vnt.

Pridėti į mėgstamų prekių sąrašą