.

Oro filtro ploviklis VALVOLINE AIR FILTER CLEANER - 5L

€ 62,64
€ 43,85  Prekės kodas:  195575

Kiekis

Valvoline Air Filter Cleaner yra priemonė, specialiai sukurta oro filtrams valyti. Oro filtrų valiklis išlaiko gerą filtrų būklę, todėl galite prailginti jų tarnavimo laiką.

Saugus, greitas ir efektyvus oro filtrų valiklis. Greitai džiūstantis valiklis kempinėms arba tinkliniams filtrams. Tinka praktiškai visiems porolono oro filtrams valyti. Speciali formulė, skirta naudoti motocikluose ir kituose oro filtruose.

Paprasta naudoti:
Nuimkite oro filtrą nuo motociklo ir iškratykite nuo filtro kuo daugiau šiukšlių ir nešvarumų. Bakstelėkite filtro šonus, kad atlaisvintumėte didesnes daleles. Užtepkite oro filtro valikliu ant abiejų oro filtro pusių, kad valiklis visiškai prisotintų filtrą. Leiskite valikliui įsigerti į oro filtrą, palikdami 10 minučių. Išskalaukite filtrą iš vidaus, naudodami žemo slėgio švaraus vandens srovę. Iš oro filtro išplaukite visas likusias šiukšles. Pakratykite oro filtrą, kad pašalintumėte kuo daugiau vandens, ir išdžiovinkite filtrą šiltu oru.

Aplinkos apsauga:
Panaudotas chemines medžiagas reikia pristatyti į atitinkamą surinkimo punktą. Neišleisti į kanalizaciją, dirvožemį ar vandens telkinius.

VALVOLINE


Valvoline™ yra pirmaujantis pasaulinis aukštos kokybės alyvų gamintojas, tiekėjas ir pardavėjas, siūlantis specializuotus sprendimus automobiliams, motociklams, komercijai ir pramonei. 

Valvoline yra pirmasis alyvų pramonės prekės ženklas sukaupęs virš 140 metų palikimo istoriją, kuri patvirtinamai kalba apie variklio gyvavimo laikotarpio pailginimą, patikimumo padidėjimą ir pasisekimo užtikrinimą. Inovatyvios priemonės ir produktai suteikia Valvoline vadovaujančio partnerio statusą bendradarbiaujant su automobilių dirbtuvėmis, tiekėjais, pardavėjais, originalios įrangos gamintojais ir galutiniais vartotojais. Neapsiribodamas pirmaujančių alyvų tiekimu, Valvoline turi platų profesionalių, pasirodymo ir specializuotų sprendimų spektrą.

Būdamas tarptautinio koncerno Ashland Inc. dalimi, Valvoline naudojasi tarptautiniu tyrimų ir technologijų plėtojimo laboratorijų, platinimo ir klientų aptarnavimo tinklu daugiau nei 140 šalių. Jei jums rūpi kokybė, eksploatacinės savybės ir rezultatai, prisijunkite prie milijonų lojalių klientų, kurie pasitiki ir priklauso nuo Valvoline.