.

Motociklas CFMOTO 700CL-X Adventure ABS 700cc

€ 7490,85  Prekės kodas:  220206

Kiekis

700CL-X Adventure – neo-retro stiliaus motociklas su bekelės galimybėmis. Puikiai tiks tiems kas ieško praktiško motociklo, su kuriuo galėtų patogiai kasdien važinėti mieste, tačiau visuomet turėti galimybę leistis į nuotykių pilną kelionę įveikiant įvairius užmiesčio kelius ir be rūpesčių išsukant iš jų.

 

Variklis
Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis, DOCH
Kubatūra 693 cc
Eiga x Diametras 83 × 64 mm
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 61.2 N•m / 6500 rpm
Maksimali galia 51.8 kW / 8750 rpm (69.5 hp / 8500 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

Matmenys
Ilgis x Plotis x Aukštis 2115 x 892 x 1290 mm
Ratų bazė 1435 mm
Sėdynės aukštis 830 mm
Prošvaisa 170 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 203 kg
Degalų bako talpa 13 L
Spalvos Mėlyna

 

Važiuoklė
Pakaba Priekis: KYB versto tipo teleskopinė šakė, 41 mm eiga, su reguliuojamu slopinimu
Galas: KYB svirtinė sistema su reguliuojama apkrova ir slopinimu
Stabdžiai Priekis: ⌀320 mm vieno disko, priešingi 4 stūmoklių slankiojantys suportai, ABS
Galas: ⌀260 mm vieno disko, priešingi 2 stūmoklių slankiojantys suportai, ABS
Ratlankiai Priekis: 18 × 3.0 MT, aliumininis
Galas: 17 x 5.5 MT, aliumininis
Padangos Priekis: Pirelli SCORPION™RALLY STR, 110/80-R18
Galas: Pirelli SCORPION™RALLY STR, 170/60-R17

 

Privalumai:

Vientisa nesuvirinta stebulė - Vientisa nesuvirinta stebulė pašalina galimą deformacijų ir pažeidimų riziką važiuojant bekelėje, taip pat yra gerokai tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė.

Praslystanti sankaba - CF-SC praslystančios  sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite „700CL-X Sport” greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

LED žibintai - „700CL-X Adventure” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kuri automatiškai įjungia arba išjungia žibintus atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintai išdidžiai demonstruoja skoningą ur gerai atpažįstamą „700CL-X” serijos stilių.

Variklis - „700CL-X Adventure” varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 51.8 kW ir 61.2 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. BOSCH EFI ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

Važiuoklė - KYB 41mm eigos versto tipo šakė ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą. Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

Nauja spalva - Nauja Aurora Blue spalva, matinės spalvos kuro bakas ir šoninės apdailos, suteikia šiam motociklui išskirtinės elegancijos.

Greičio palaikymo sistema - „700CL-X Adventure“ yra aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams. Papildomam patogumui motociklas turi du važiavimo rėžimus: bekelės ir gatvės.

Pirelli Scorpion Rally STR padangos - Priekinės R18 ir galinės R17, Pirelli visų paviršių padangos.
Kokybiška gumos sudėtis, itin tvirta ir patikima, tinkanti važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis.
Specialiai platinta padanga ir jos raštas, kad padidinti sukibimą važiuojant bekele, tuo pačiu neprarandant manevringumo važiuojant keliu.

Minkštesnė dvivietė sėdynė - Sėdinės užpildas 51% greičiau atsistato į pradinę būseną. Važiuojant galėsite patogiai judėti pirmyn ir atgal, žinodami, kad sėdinė niekada nepraras savo pirminės formos.

T-Box sistema - T-box integruotas 4G modulis ir 6D sensorius leidžiantis patikrinti visus svarbiausius motociklo parametrus, patogiai valdomas per mobilaus telefono programėlę.

Įranga:

Stipininiai ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, LED automatiniai posūkių signalai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, kruizo kontrolė, du važiavimo režimai, USB krovimo  jungtis, ABS, apsauginis stiklas nuo vėjo.

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 3 metų garantiją!

Galima įsigyti išsimokėtinai! Dėl platesnės informacijos atvykite į fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 66, Kaunas arba susisiekite kontaktų skiltyje pateiktu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

CFMOTO


CFMOTO kuria, gamina ir pristato patikimiausius ir ekonomiškai efektyviausius, visame pasaulyje, motociklus, motorolerius, visureigius, aptarnaujančio transporto priemones, laivus ir powersport tipo variklius. Kompanija įkurta 1989 metais, turi daugiau nei 1500 partnerių, CFMOTO sukūrė 98 modelius transporto priemonių ir 51 modelį variklių, kurie yra platinami daugiau nei 70 šalių ir regionų. CFMOTO rikiuojasi šalia pažangių powersport industrijos rinkų visame pasaulyje ir siekia tiekti super produktus atstovams ir kompanijos fanams.