.

Motociklas CFMOTO 700CL-X SPORT ABS 700cc

€ 7789,85  Prekės kodas:  214521


Spalva:  

Kiekis

“700CL-X Sport„ yra antrasis CL-X serijos motociklas, išsiskiriantis savo veržlumu ir energija. „Café-racer” stiliaus motociklas įgavo naują modernią išvaizdą bei buvo patobulintas taip, kad taptų dar veržlesnis.
Naujojo motociklo išvaizda kalba ta pačia CL-X dizaino kalba, kurioje atsikartoja X formos elementai. Visoje motociklo struktūroje, pradedant nuo priekinio ir galinio žibintų, tęsiant siaura degalų bako forma ir galiausiai pasiekiant variklio gaubtą – visur pastebima vieninga ir puikiai išpildyta idėja, kuri neabejotinai patraukia visų dėmesį.
Standartinėje įrangoje motociklas aprūpintas ABS, elektroniniu droseliu, praslystanti sankaba, greičio palaikymo sistema, „Brembo” stabdžiais, „KYB” pakaba, virtimo sensoriumi, sportiniu tipo vairu (Clip-on bars) ir LED žibintais.
“700CL-X Sport” gaminamas su dviem unikaliais spalvų deriniais – „Nebula” balta ir “Velocity” pilka. Šis motociklas išsiskiria modernia „café” stiliaus sportiška išvaizda, kuri matoma žvelgiant iš bet kurios motociklo pusės.

Variklis
Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 693 cc
Eiga x Diametras 83 × 64 mm
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 61.2 N•m / 6500 rpm
Maksimali galia 51.8 kW / 8750 rpm (69.5 hp / 8500 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

Matmenys
Ilgis x Plotis x Aukštis 2096 x 790 x 1130 mm
Ratų bazė 1435 mm
Sėdynės aukštis 795 mm
Prošvaisa 160 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 205 kg
Degalų bako talpa 13 L
Spalvos Grey (Pilka)
White (Balta)

 

Važiuoklė
Pakaba Priekis: versto tipo šakė KYB 41mm, reguliuojama
Galas: KYB;
Stabdžiai Hidrauliniai Brembo ABS
Ratlankiai Priekis: 17 × 3.0 MT, aliumininis
Galas: 17 x 5.5 MT, aliumininis
Padangos Priekis: Maxxis MA-ST2, 120/70-R17
Galas: Maxxis MA-ST2, 180/55-R17

 

Privalumai:

Dizainas - „700CL-X Sport” yra „naked” klasės motociklas išsiskiriantis retro futuristiniu dizainu. Jis turi visas klasikinio „café racer” motociklo savybes perteiktas šiuolaikinio dizaino stiliumi. Apvalus LED žibintas tvirtai įsikibęs į priekinę pakabą. Apvalūs galinio vaizdo veidrodėliai patogiai įtaisyti ant vairo kraštų. Griežtų formų kuro bakas dekoruotas dviejų spalvų deriniu pabrėžia agresyvią motociklo prigimtį.

Variklis - „700CL-X Sport” varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 51.8 kW ir 61.2 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. BOSCH EFI ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

Lengvumas - „700CL-X Sport” pagrindinis rėmas pagamintas iš chromo-molibdeno lydinio, kuris užtikrina tvirtumą ir lengvumą, šio rėmo svoris tesiekia 16.5 kg. Galinė motociklo svirtis pagaminta iš tvirto gravitacinio liejimo aliuminio lydinio, kurio svotis 6.7 kg. CFMOTO gamybos technologija leidžianti pagaminto tvirtas lengvo svorio motociklo detales užtikrina, kad motociklo vairavimas būtų patogus ir lengvas.

Praslystanti sankaba - CF-SC praslystančios  sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite „700CL-X Sport” greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

LED žibintai - „700CL-X Sport” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kurią galima automatiškai įjungti arba išjungti atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintas išdidžiai demonstruoja atpažįstamas „700CL-X” savybes.

Važiuoklė - KYB 41mm USD priekinės svirtys ir ant šarnyro sumontuotas KYB vienas galinis amortizatorius užtikrina sklandų važiavimą. Lengvas reguliavimas priekyje važiuojant komfortiškai arba bekele (apkrova ir suspaudimas kairėje, apkrova ir atmetimas dešinėje), taip pat galinio amortizatoriaus reguliavimas.

BREMBO stabdžių sistema - „700CL-X Sport” komplektuojamas su Brembo stabdžių sistema ir ABS, tai užtikrina saugumą važiavimą bet kokiu keliu ar paviršiumi. Ant priekinio rato sumontuoti 300 mm skersmens dvigubi diskiniai stabdžiai su „Brembo Stylema” keturių stūmoklių stabdžių suportais, sujungtais radialine jungtimi. Galinėje dalyje įdiegti 260 mm diskiniai stabdžiai su 34 mm vieno stūmoklio stabdžių suportu

Važiavimo rėžimai - Borto kompiuteryje yra du važiavimo režimai – ekonominis ir sportinis.

Greičio palaiko sistema - „700CL-X Sport“ yra aprūpinta greičio palaikymo sistema, vos vienu paspaudimu sistema palaiko greitį, pritaikytą jūsų poreikiams.

Įranga:

Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, automatiniai posūkiai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, kruizo kontrolė, KYB amortizatoriai, BREMBO stabdžių sistema, du važiavimo režimai, sportinio tipo vairas (Clip-on bars).

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją!

Galima įsigyti išsimokėtinai! Dėl platesnės informacijos atvykite į fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 66, Kaunas arba susisiekite kontaktų skiltyje pateiktu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

CFMOTO


CFMOTO kuria, gamina ir pristato patikimiausius ir ekonomiškai efektyviausius, visame pasaulyje, motociklus, motorolerius, visureigius, aptarnaujančio transporto priemones, laivus ir powersport tipo variklius. Kompanija įkurta 1989 metais, turi daugiau nei 1500 partnerių, CFMOTO sukūrė 98 modelius transporto priemonių ir 51 modelį variklių, kurie yra platinami daugiau nei 70 šalių ir regionų. CFMOTO rikiuojasi šalia pažangių powersport industrijos rinkų visame pasaulyje ir siekia tiekti super produktus atstovams ir kompanijos fanams.