.

Keturratis CFMOTO CFORCE 1000 OVERLAND

€ 13389.80  

Prekės kodas:  207918

Kiekis

Susipakuok ir važiuok! Visiškai naujas „CFORCE 1000 OVERLAND“ užtikrins sklandžią kelionę. Laisvė tyrinėti dabar yra ir laisvė viską pasiimti su savimi. Didelė talpa daiktams ir erdvi vieta keleiviui, o tai reiškia, kad galite pabėgti popietei, dienai ar net savaitgaliui su viskuo, ko reikia patogumui. Turėdami galingą pajėgumą ir specialiai suprojektuotas „CFORCE 1000 OVERLAND“ apsaugas bekelėje, galite sutelkti dėmesį į būsimą nuotykį, mesti sau iššūkį ir pasinaudoti savo laisve.

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

Variklis
Tipas Dviejų cilindrų, V-Twin, keturtaktis, skysčiu aušinamas, 8-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 963 cc
Eiga x Diametras 91 × 74 mm
Kompresija 10.6:1
Sukimo momentas 71 N•m / 6500 rpm
Maksimali galia 55 kW / 7000 rpm
Degimas ECU “BOCH”
Perdavimas Variatorius "CVTECH"
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

Matmenys
Ilgis x Plotis x Aukštis 2395 x 1264 x 1420 mm
Ratų bazė 1480 mm
Sėdynės aukštis 585 mm
Prošvaisa 300 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 447 kg
Max. bagažinių krova/td> 240 kg
Degalų bako talpa 30 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 2
Spalvos Pilka

 

Važiuoklė
Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Pakaba Priekis: Dviejų Svirčių Nepriklausoma Pakaba
Galas: Torsioninė Nepriklausoma Pakaba
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Amortizatoriai Dujiniai
Ratlankiai Priekis: 14 x 7 AT,
Galas: 14 x 8 AT
Padangos Priekis: 27 x 9.00-14
Galas: 27 x 11.00-14
Vairo stiprintuvas Yra

Privalumai:

Variklis - „CFORCE 1000 OVERLAND“ varomas 55kW galia 963 cm3 „V-TWIN“ varikliu, užtikrinančiu maksimalų patvarumo ir našumo derinį kelyje. Skysčiu aušinamas 8 vožtuvų variklis turi „BOSCH EFI“, užtikrinančiai tikslią ir pastovią galią visame apsisukimų diapazone, užtikrindamas, kad tvirtas 71 Nm sukimo momentas leis bet kokio dydžio nuotykius bet kokiame aukštyje.

Važiuoklė - priekinė dviguba A formos svirtis ir galinės ašies pakaba užtikrina sklandų važiavimą net daugiausiai iššūkių turinčiu reljefu. Reguliuojami amortizatoriai leidžia pritaikyti važiavimą bet kokios paskirties keliui, kuriuo ruošiatės važiuoti. Sureguliuokite pakabą, kad kroviniai būtų lengvesni, arba kad tilptų ir keleivis. „CFORCE 1000 OVERLAND“ turi lankstumą viską reguliuoti taip, kaip jūs norite.

Kitos funkcijos - perjungiami 2WD / 4WD ir 4WD su blokiruote pabrėžia „CFORCE 1000 OVERLAND“ universalumą. Įveikite iššukių kupiną reljefą su tolygia 4WD traukos jėga, kuri toliau žengs į priekį, arba lengvai valdykite greičio ruožus pasikliaujant 2WD. 14 colių aliuminio ratai ir 27 colių padangos suteikia didelę 300 mm prošvaisą – daug vietos važiuoti akmenuotu keliu, įveikiant šaknis ir purvą. Elektroninis vairo stiprintuvas suteikia lengvą valdymo pojūtį, kuris taip pat sugeria grįžtamąjį ryšį į vairą, tai padeda užkirsti kelią staigiems smūgiams, galintiems sutrukdyti bendram valdymui. Lengvas ir tikslus vairavimas leidžia maloniai važiuoti net ir tada, kai kelias ne rožėmis klotas.

CF-Connect krovinių sistema - pasinaudokite OVERLAND patirtimi, turėdami daug vietos viskam, ko gali prireikti. Dvi aukščiausios klasės krovinių dėžės lengvai montuojamos be jokių papildomų modifikacijų ir suteikia 146 litrų (105 l + 41 l) kombinuoto sandėliavimo vietos. 41L centrinėje dėžėje yra patogios pagalvėlės vairuotojui, kurias galima nuimti, norint ergonomiškos keleivio sėdynės. Atsparumas oro sąlygoms (IP56) reiškia, kad jūsų daiktai lieka sausi ir apsaugoti nuo vandens ir dulkių.

Apsauginiai lankai su LED žibintais - agresyvią „CFORCE 1000 OVERLAND“ išvaizdą pabrėžia priekiniai ir galiniai plieniniai lankai. Storas 38 mm plieno vamzdis, padengtas antikorozine danga, apsaugo priekines groteles ir priekinius žibintus nuo bet kokio tvirto užmiesčio krašto. Pora 18w LED šviestuvų sustiprina silpno apšvietimo galimybes ir suteikia grėsmingą išvaizdą.

HDPE dugno apsauga - „CFORCE 1000 OVERLAND“ apsauga nuo kelio elementų yra patvarios apatinės plokštės per visa transporto priemonės ilgį. Pagamintos iš 8 mm storio didelio tankio polietileno (HDPE), šios pagrindo plokštės, įskaitant priekines, centrines ir galines plokštes, padeda apsaugoti transporto priemonę ir leidžia saugiai įveikti uolėtus, kelmuotus kelius ir kitas kliūtis.

"Beadlock" ratai - gamykliškai sumontuoti 14 colių aliuminio ratlankiai su užrakinimo apvadais yra „CFORCE 1000 OVERLAND“ standartas. Aukščiausios kokybės aliuminio žiedai su 16 varžtų užtikrina nepriekaištingą tvirtinimą, kurių dėka padidinamas sukibimas esant mažam slėgiui padangose. Leiskite stiprioms 27 colių padangoms susitvarkyti su sudėtingu reljefu, kol jūsų kojos išlieka saugios, o 1000cc variklis leidžia judėti į priekį.

Unikalūs aukščiausios kokybės dažai - unikalūs „CFORCE 1000 OVERLAND“ dažai iškart patraukia dėmesį. Įkvėptas vienos iš sunkiausių rūdos gamtoje (šalia deimanto), granito apdaila mirga metaliniu blizgesiu ir yra paryškinta elektrinės-mėlynos spalvos apdaila, o visiškai naują grafiką ir ratlankiu dizainą įkvėpė OVERLAND kalnų viršūnės.

Įranga:

LCD rodmenys, galiniai ir priekiniai LED žibintai, priekinis stiklas su rankų apsaugomis, galinė daiktadėžė(105L+41L), BEADLOCK tipo ratlankiai, priekinis ir galinis lankas, pilna 8mm plastikinė dugno apsauga, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, T3b registracija, purvasargiai, 12V jungtis el. prietaisams + USB

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją!

Galima įsigyti išsimokėtinai! Dėl platesnės informacijos atvykite į fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 66, Kaunas arba susisiekite kontaktų skiltyje pateiktu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

CFMOTO


CFMOTO kuria, gamina ir pristato patikimiausius ir ekonomiškai efektyviausius, visame pasaulyje, motociklus, motorolerius, visureigius, aptarnaujančio transporto priemones, laivus ir powersport tipo variklius. Kompanija įkurta 1989 metais, turi daugiau nei 1500 partnerių, CFMOTO sukūrė 98 modelius transporto priemonių ir 51 modelį variklių, kurie yra platinami daugiau nei 70 šalių ir regionų. CFMOTO rikiuojasi šalia pažangių powersport industrijos rinkų visame pasaulyje ir siekia tiekti super produktus atstovams ir kompanijos fanams.