.

Keturratis CFMOTO CFORCE 625 TOURING

€ 8489.85
€ 7989.85  

Prekės kodas:  207915


Spalva:  
Oranžinė
Kamufliažinė
Pilka
Mėlyna


Kiekis

Laisvė yra kiekvieno žmogaus širdies troškimas. CFORCE 625 Touring tai keturratis, kurį linksma vairuoti, turi puikų valdymą ir ergonomišką dizainą. Nepaisant aštrių reljefų ar sudėtingų kelio sąlygų, gali būti labai kompetentingas sukeliant laisvės jausmą. mažas žingsnis ties akseleratoriaus rankenėle ir padidinus greitį raskite ir užkariaukite naują pasaulį.

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

Variklis
Tipas Vieno cilindro, skysčiu aušinamas, 4-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 580 cc
Eiga x Diametras 91 × 89.2 mm
Kompresija 10.68:1
Sukimo momentas 49 N•m / 5250 rpm
Maksimali galia 30 kW / 6750 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Perdavimas Variatorius "CVTECH"
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

Matmenys
Ilgis x Plotis x Aukštis 2235 x 1180 x 1390 mm
Ratų bazė 1480 mm
Sėdynės aukštis 530 mm
Prošvaisa 270 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 400 kg
Max. bagažinių krova/td> 230 kg
Degalų bako talpa 18 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 2
Spalvos Oranžinė, kamufliažinė, pilka, mėlyna

 

Važiuoklė
Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Pakaba Dviejų svirčių nepriklausoma pakaba
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Amortizatoriai Tepaliniai
Ratlankiai Priekis: 12 x 6 AT, aliuminis
Galas: 12 x 7.5 AT, aliuminis
Padangos Priekis: 25 x 8.00-12
Galas: 25 x 8.00-12
Vairo stiprintuvas Yra

Privalumai:

Visiškai naujo tipo variklis - „CFORCE 625“ keturratis yra varomas visiškai nauju 580cc keturtakčiu, su keturiais vožtuvais, turinčiu EFI sistemą (Elektroninę kuro padavimo sistemą), skysčiu aušinamu varikliu, kurio aušinimo skysčiu technologija  daugiau nei du dešimtmečius buvo nuolat „CFMOTO“ tobulinama. Galingą sukimo momentą su 30 kW išeinamąja galia sukuria  „CVTech“ transmisija ir išcentrinė sankaba.

Nepriklausoma pakaba - atnaujintą pakabą sudaro nepriklausomos priekinių ir galinių ratų svirtys su reguliuojamos apkrovos amortizatoriais, kurių priekinės pakabos eiga yra 160 mm, o galinės – 210 mm. Pritaikykite amortizatorius geresniam važiavimui skirtingomis sąlygomis su 5 padėčių reguliuojama spyruoklės apkaba, kuri leidžia pakabai sugerti smūgius net ir sudėtingiausiuose keliuose.

EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo sistema) - išmanioji, jautri greičiui EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo sistema) automatiškai reaguoja į transporto priemonės greitį ir suteikia tikslią pagalbą vairuotojui. Važiuojant mažu greičiu vairuoti yra lengva ir nereikia jokių pastangų, todėl yra paprasta atlikti manevrus siaurose erdvėse. Važiuojant dideliu greičiu transporto priemonė greitai reaguoja į vairo pasukimus ir yra stabili, kas padidina vairuotojo pasitikėjimą važiuojant sudėtingais keliais ir įveikiant kliūtis juose.

Dviejų arba keturių varomųjų ratų galia - kelionėje keiskite iš dviejų varomųjų ratų į keturis, kad transporto priemonė atitiktų besikeičiančias važiavimo sąlygas. Nusistatykite savo galios režimą ir leiskitės į pasirinktą nuotykį su „CFORCE 625“.

Keturių ratų diskiniai stabdžiai - „CFORCE 625“ patobulinta keturių ratų diskinių stabdžių sistema suteikia stiprią ir agresyvią stabdymo galią. Stabdymas palaipsniui leidžia sklandžiai valdyti transporto priemonę važiuojant stačiomis ar sudėtingomis nuokalnėmis bei sutrumpina stabdymo kelią, kad būtų saugiau važiuoti. Važiuokite užtikrintai net ir lietingomis dienomis ar purvinais, slidžiais keliais.

Apkrovos norma - „CFORCE 625“ gali drąsiai važiuoti bekele su standartine 3000 lb (1360 kg) elektrine gerve ir kabliu, kuriuo vilkti galima 500 kg krovinį (300 kg – važiuojant keliu). Naujas priekinio ir galinio laikiklių dizainas išlaiko iki 20 kg svorį priekyje ir iki 40 kg – gale. Gabenkite įrankius, medžiagas, įrangą ir mechanizmus, kurių jums reikia leidžiantis į nuotykius keliuose.

Skaitmeninis prietaisų skydelis - didelės raiškos LCD ekranas (skystųjų kristalų ekranas) vairuotojui leidžia viską aiškiai matyti žiūrint iš įvairių kampų. Stebėkite 12 svarbiausių variklio rodiklių vos pažvelgę į gerai matomą ekraną, kuriame įdiegtos naujos funkcijos, tokios kaip Bluetooth skambučių indikatorius. Išlikite prisijungęs prie išorinio pasaulio, kol esate kelyje arba, žinoma, galite atsijungti ir pasimėgauti gamta!

LED žibintai - Skroskite naktį su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais priekiniais LED žibintais. EC ir DOT sertifikuoti priekiniai LED žibintai ir dvigubi galiniai žibintai suteikia modernios, agresyvios išvaizdos „CFORCE 625“ keturračiui ir leidžia jums užtikrintai mėgautis nuotykiais ir saulei nusileidus.

Vairuotojo apsauga - pilnai uždengtas dugnas ir patogios kojų atramos užtikrina optimalią vairuotojo kontrolę bei suteikia apsaugą nuo šiukšlių kelyje. Keleiviai gali važiuoti patogiai, pasidėję kojas ant jiems skirtų kojų atramų. Tvirtos, apgaubiančios rankų apsaugos, rankoms ir transporto priemonės valdikliams užtikrina papildomą apsaugą nuo šakų ir subraižymų.

Įranga:

LCD rodmenys, galiniai ir priekiniai LED žibintai, rankų apsaugos, keleivio sėdynės nugaros atlošas, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, T3b registracija, lengvo lydinio ratlankiai, 12V jungtis el. prietaisams + USB

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją!

Galima įsigyti išsimokėtinai! Dėl platesnės informacijos atvykite į fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 66, Kaunas arba susisiekite kontaktų skiltyje pateiktu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

CFMOTO


CFMOTO kuria, gamina ir pristato patikimiausius ir ekonomiškai efektyviausius, visame pasaulyje, motociklus, motorolerius, visureigius, aptarnaujančio transporto priemones, laivus ir powersport tipo variklius. Kompanija įkurta 1989 metais, turi daugiau nei 1500 partnerių, CFMOTO sukūrė 98 modelius transporto priemonių ir 51 modelį variklių, kurie yra platinami daugiau nei 70 šalių ir regionų. CFMOTO rikiuojasi šalia pažangių powersport industrijos rinkų visame pasaulyje ir siekia tiekti super produktus atstovams ir kompanijos fanams.