.

Bagis CFMOTO UFORCE 600

€ 13489.80
€ 12489.80  

Prekės kodas:  207919


Spalva:  
Mėlyna
Pilka
Kamufliažinė


Kiekis

Praturtintas įvairiomis standartinėmis funkcijomis, tokiomis kaip vairo stiprintuvas EPS, UFORCE 600 yra galingesnis, judresnis ir netgi labiau darbui pasiruošęs nei jo pirmtakai. Leiskitės į kelią su galia ir greičiu, įveikite savo darbo dieną padedami lengvo valdymo, 4×4 galimybėmis ir lengvai pakeliama krovinių dėže. Neskaitant sumontuotos standartinės įrangos, UFORCE 600 taip pat turi ir platų aksesuarų pasirinkimą dėka didžiulio CFMOTO priedų katalogo.

Naujasis UFORCE 600 užtikrina galią, galimybes ir universalumą, kad galėtumėte jį įkinkyti darbui, pramogoms ar pusiausvyrai tarp jų.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T1b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

Variklis
Tipas Vieno cilindro, keturtaktis, skysčiu aušinamas, 4-vožtuvų, SOHC
Kubatūra 580 cc
Eiga x Diametras 91 × 89.2 mm
Kompresija 10.68:1
Sukimo momentas 49 N•m / 5250 rpm
Maksimali galia 30 kW / 6750 rpm
Degimas ECU “BOCH”
Perdavimas Variatorius "CVTECH"
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

Matmenys
Ilgis x Plotis x Aukštis 2820 x 1470 x 1950 mm
Ratų bazė 1950 mm
Sėdynės aukštis 450 mm
Prošvaisa 270 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) 640 kg
Max. bagažinių krova/td> 400 kg
Degalų bako talpa 35 L
Maksimalus greitis 60 km/h
Sėdimų vietų 2
Spalvos Mėlyna, pilka, kamufliažinė

 

Važiuoklė
Pavaros L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD su blokiruote
Pakaba Dviejų Svirčių Nepriklausoma Pakaba
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 stabdžių diskai
Amortizatoriai Tepaliniai
Ratlankiai Priekis: 12 x 6 AT,
Galas: 12 x 7.5 AT
Padangos Priekis: 25 x 9.00-12
Galas: 25 x 10.00-12
Vairo stiprintuvas Yra

Privalumai:

Kompaktiška važiuoklė - trumpas posūkio spindulys ir dideli automobilinio stiliaus veidrodėliai padeda lengviau manevruoti siaurais keliais, sandėliuose bei kitose uždarose erdvėse.

Darbo našumas - 1300 x 870 mm bagažinė gali gabenti iki 250 kg krovinių ir turi dujinių amortizatorių keltuvą, kad būtų lengviau iškrauti krovinius.

Priekinis stiklas - standartinėje komplektacijoje sumontuotas priekinis stiklas, kuris apsaugo nuo vėjo, lietaus ir kitų kelyje pasitaikančių pavojų.

Nepriklausoma priekinė pakaba - visa 230 mm ratų eiga priekyje ir 254 mm gale, kartu su didele 270 mm prošvaisa leidžia UFORCE 600 įveikti griežčiausią reljefą ir užtikrinti sklandžia, kontroliuojamą kelionę.

Reguliuojamas vairas - galite reguliuoti vairo padėtį aukštyn bei žemyn iki 32°, kad vairavimui būtų užtikrintas didžiausias patogumas.

Reguliuojama vairuotojo sėdynė - 4,25 colio vairuotojo sėdynė reguliuojama į priekį ir atgal, tai suteikia daugiau erdvės kojoms bei palengvina valdymą.

Lengvojo lydinio ratlankiai - 12 colių Aliuminio ratlankiai suteikia ne tik lengvumo, tačiau ir išvaizdai suteikia subtilesnio grožio, kitaip nei kitose transporto priemonėse naudojami plieniniai ratlankiai.

Daiktadėžė (parduodama atskirai) - 96 litrų talpos daiktadėžėse galima sutalpinti papildomus įrankius ir reikmenis, darbui bei pramogoms

Galinis stiklas - standartinėje komplektacijoje sumontuotas galinis stiklas

Durys - standartinėje komplektacijoje sumontuotos pilnos šoninė durys, kurios suteiks komforto važiuojant įvairiais keliais.

Įranga:

LCD prietaisų skydelis, galiniai ir priekiniai LED žibintai, reguliuojamos sėdynės, kablys su el. jungtimi, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, šoninės pilnos durys su langais, priekinis ir galinis langas, daiktadėžė po sedyne, vartoma bagažinė (250kg, 1300×870mm), lengvo lydinio ratlankiai, T1b registracija.

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją!

Galima įsigyti išsimokėtinai! Dėl platesnės informacijos atvykite į fizinę parduotuvę adresu Savanorių pr. 66, Kaunas arba susisiekite kontaktų skiltyje pateiktu telefono numeriu ar elektroniniu paštu.

CFMOTO


CFMOTO kuria, gamina ir pristato patikimiausius ir ekonomiškai efektyviausius, visame pasaulyje, motociklus, motorolerius, visureigius, aptarnaujančio transporto priemones, laivus ir powersport tipo variklius. Kompanija įkurta 1989 metais, turi daugiau nei 1500 partnerių, CFMOTO sukūrė 98 modelius transporto priemonių ir 51 modelį variklių, kurie yra platinami daugiau nei 70 šalių ir regionų. CFMOTO rikiuojasi šalia pažangių powersport industrijos rinkų visame pasaulyje ir siekia tiekti super produktus atstovams ir kompanijos fanams.